REGULAMIN FANPAGE’A MIASTA CHORZÓW NA FACEBOOK’U

2021-05-28 11:19 Aktualności

REGULAMIN FANPAGE’A MIASTA CHORZÓW NA FACEBOOK’U

 

Oficjalny fanpage Miasta Chorzów służy promocji Chorzowa. Jest również miejscem informowania mieszkańców i wszystkich zainteresowanych o działaniach podejmowanych przez Urząd Miasta we wszystkich przypisanych mu sferach aktywności. Służy także do informowania o działaniach osób, stowarzyszeń czy instytucji, które mogą być ważne, interesujące lub użyteczne dla mieszkańców Chorzowa i wszystkich zainteresowanych naszym miastem. Jest też miejscem wymiany informacji czy dyskusji o sprawach naszego miasta.

Z uwagi na jego zasięg i kluczową rolę w komunikacji z mieszkańcami prosimy uczestników o niezamieszczanie wpisów i komentarzy:

  • wulgarnych, z użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe,

  • naruszających dobre obyczaje i przyjęte normy etyczne,

  • o charakterze rasistowskim, homofobicznym, seksistowskim czy obrażającym osoby innych wyznań, przekonań i narodowości,

  • naruszających dobra osobiste innych osób,

  • nieprawdziwych, tzw. fake newsów,

  • mających charakter pomówień innych osób czy instytucji,

  • łamiących prawa autorskie i związane z własnością intelektualną,

  • mających charakter trollowania, hejtowania czy spamowania,

  • niezwiązanych z reprezentowanym wątkiem, sprawą czy wydarzeniem.

 

Posty i komentarze naruszające niniejsze zasady będą mogły być przez administratora fanpage ukrywane lub usuwane - bez ostrzeżenia. Profile osób notorycznie naruszających reguły fanpage będą mogły być czasowo blokowane. Fałszywe konta, używane do wpisów naruszających zasady fanpage będą zgłaszane administratorom fb i trwale blokowane. We wszystkich sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy zawarte w regulaminie serwisu Facebook.


 


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.