Olimpijczycy i prymusi odebrali nagrody w UM Chorzów

2017-06-21 07:50 Aktualności

20 czerwca w Dużej Sali Posiedzeń w Urzędzie Miasta Chorzów wiceprezydent Wiesław Ciężkowski spotkał się z najzdolniejszymi uczniami chorzowskich szkół. 35 laureatów i finalistów wojewódzkich konkursów przedmiotowych i ogólnopolskich olimpiad oraz 28 prymusów otrzymało listy gratulacyjne i bony prezentowe. Lista najzdolniejszych chorzowskich uczniów poniżej:


Olimpijczycy 2017

Szkoła Podstawowa nr 5 – Zespół Szkół Sportowych nr 1

Jacek Skotnica – laureat woj. konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Michał Kierat – laureat woj. konkursu przedmiotowego z matematyki
                            

Szkoła Podstawowa nr 29

Maria Łaciak – laureatka woj. konkursu przedmiotowego z języka polskiego
Joanna Piotrowska – laureatka woj. konkursu przedmiotowego z języka polskiego
                                        
Gimnazjum nr 2

Michał Bawełek – laureat woj. konkursu z historii

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości

Kinga Gajda – laureatka woj. konkursu przedmiotowego z języka polskiego, laureatka woj. konkursu przedmiotowego z matematyki                                             
Monika Dendra – laureatka woj. konkursu z języka polskiego

Społeczne Gimnazjum Śląskie Stowarzyszenia Szkoła Przyszłości

Igor Grudziński – laureat woj. konkursu z matematyki
Adam Miler – laureat woj. konkursu z chemii
Jacek Kruk – laureat woj. konkursu z chemii
Arkadiusz Koziorowski – laureat woj. konkursu z chemii - prymus


Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących

Gimnazjum Dwujęzyczne

Edyta Fragsztajn – laureatka woj. konkursu z języka polskiego
Wiktoria Knop – laureatka woj. konkursu z języka polskiego
Michał Szwej – laureat woj. konkursu z matematyki – prymus, laureat woj. konkursu z fizyki
Marcin Traskowski – laureat woj. konkursu z matematyki, laureat woj. konkursu z historii
Tomasz Szafarczyk – laureat woj. konkursu z matematyki
Lea Satala – laureatka woj. konkursu z języka niemieckiego
Victoria Rzymelka – laureatka woj. konkursu z j. niemieckiego
Karolina Koryciorz – laureatka woj. konkursu z języka francuskiego
Katarzyna Lalik – laureatka woj. konkursu z języka angielskiego
Weronika Jędras – laureatka woj. konkursu z języka angielskiego
Jakub Słota – laureat woj. konkursu z chemii
Bartłomiej Rupeć – laureat woj. konkursu z geografii

I Liceum Ogólnokształcące

Jan Ligudziński – laureat olimpiady z języka angielskiego
Barbara Józefowska – laureatka olimpiady języka angielskiego
Orest Tereszczuk – finalistka olimpiady geograficznej
Tomasz Gluziński – finalista olimpiady geograficznej – prymus
Marcin Wicik – finalista olimpiady geograficznej
Piotr Kotas – finalista olimpiady języka angielskiego
Jan Równicki – finalista olimpiady fizycznej


Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2

III Liceum Ogólnokształcące

Aleksandra Głuch – laureatka olimpiady artystycznej, prymus
Jeremi Chabros – II miejsce w polskiej edycji Konkursu UE dla Młodych     Naukowców Eucys

Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

Publiczne Gimnazjum

Zuzanna Wróbel – laureatka woj. konkursu z języka angielskiego
Jakub Małecki – laureat woj. konkursu z wiedzy o społeczeństwie

Publiczne Liceum Ogólnokształcące

Krzysztof Hertling – laureat olimpiady artystycznej  


Prymusi szkół gimnazjalnych

Gimnazjum Nr 1    

Klaudia Lorek    

Gimnazjum Nr 2    

Agnieszka Adamska
            
Gimnazjum Nr 3  - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Patrycja Szeliga

Gimnazjum Nr 4

Daniel Zimoch    

Gimnazjum nr 5

Milena Borowiecka

Gimnazjum Nr 6 – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Bartosz Gieroń
            
Gimnazjum Nr 7 – Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Katarzyna Honorowicz              

Gimnazjum Nr 8 z Oddz. Integracyjnymi

Paulina Ćwięczek
                            
Gimnazjum Nr 9  - Zespół Szkół Sportowych Nr 2     

Martyna Siemianowska
                
Gimnazjum Nr 10

Martyna Mandzik    
        
Gimnazjum Nr 11  - Zespół Szkół Sportowych Nr 1

Małgorzata Niedźwiedź
                                
Gimnazjum Integracyjne -  Zespół Szkół Integracyjnych

Dominik Gocyła
        
Gimnazjum Dwujęzyczne – Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących  

Michał Szwej    
    
Gimnazjum Katolickie - Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

Adam Lewiński
        
Gimnazjum  Społeczne Stowarzyszenia „ Szkoła Przyszłości"

Arkadiusz Koziorowski                    
                    

Prymusi szkół ponadgimnazjalnych

I  Liceum Ogólnokształcące  im. J. Słowackiego - Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących

Tomasz Gluziński

II Liceum Ogólnokształcące im. J. Ligonia - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1

Kamila Danisz
                    
III Liceum Ogólnokształcące im. S. Batorego - Akademicki Zespół   Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Aleksandra Głuch
                            
IV Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie

Bartłomiej Wylężek
            
IX Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2

Marcel Gieroń

Katolickie Liceum Ogólnokształcące - Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich

Adrian Skutela    
            
Zespół  Szkół  Technicznych  i Ogólnokształcących Nr 1

Dawid Sikora
            
Zespół Szkół Technicznych Nr 2

Marcin Sakwa

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących  Nr 3

Daria Gwara
            
Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących Nr 4

Zuzanna Krysiak    
                        
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego   

Daria Żelazny
        
Zespół Szkół Budowlanych   

Rafał Golik

Zespół Szkół Gastronomiczno – Usługowych

Kinga Schmidt

 

IMG 7693 IMG 7698 IMG 7701 IMG 7702 IMG 7704 IMG 7706 IMG 7708 IMG 7709 IMG 7710 IMG 7712 IMG 7714 IMG 7716 IMG 7717 IMG 7719 IMG 7725 IMG 7726 IMG 7728 IMG 7730 IMG 7732 IMG 7734 IMG 7736 IMG 7737 IMG 7739 IMG 7740 IMG 7744 IMG 7747


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.