Kolejne sukcesy akrobatów z Sokolni

2016-10-10 07:53 Aktualności

W miniony weekend zawodnicy chorzowskiej Sokolni znów pokazali na co ich stać. Grupa około 30 osób wyruszyła do Rzeszowa na Puchar Świata w akrobatyce sportowej i rozgrywany przy nim Międzynarodowy Turniej. Julia Kraj i Wojciech Dackiewicz, czyli seniorzy biorący udział w Pucharze Świata, zajęli 8 miejsce. W turnieju trojka dziewcząt kategorii 13-19: Marta Śrutwa, Magda Rajtor i Emilia Plewnia wywalczyły kolejne złoto . Dwójka mieszana w kategorii 13-19 Julia Fajfur i Marcin Firak zdobyła brąz, zaś Daniel Wichary i Kamila Dytko uplasowali się na 4 miejscu. W konkurencji trójki kobiet kategorii 11-16 trójka w składzie Agata Musioł ,Wiktoria Naczyńska i Wiktoria Wołczańska zdobyły 2 miejsce. W tej samej kategorii dwójka dziewcząt: Karolina Dracz i Paulina Mosielska zakończyły rywalizację na 9 pozycji. W najmłodszej kategorii youth zawodniczki Julia Górny, Natalia Krawczyk i Dorota Burek przywiozły brąz, Anna Słupik ,Milena Koch i Julia Pałys osiągnęły 6 miejsce, a Justyna Wichary, Dominika Świerad i Natalia Bochnak zajęły 7 miejsce. Po raz kolejny serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom:  Renacie Firak i Pawłowi Kamińskiemu.