Jubileusz 70 lat ZST nr 1

2020-02-13 08:47 Przed nami

Są miejsca, czasy i ludzie, których się nie zapomina”

DRODZY ABSOLWENCI I PRZYJACIELE ZST nr 1 w Chorzowie

Rok 2020 jest rokiem jubileuszowym dla naszej Szkoły. Na pewno nie udało się Wam zatrzymać czasu. Pozwólmy więc minionym chwilom powrócić we wspomnieniach.
Akurat nadarza się ku temu świetna okazja


SIEDEMDZIESIĄT LAT MINIE OD POWSTANIA NASZEJ SZKOŁY!


Rozpoczynamy przygotowania do ZJAZDU ABSOLWENTÓW „Wojtka”, który odbędzie się 6 czerwca 2020 r.


Okres edukacji w szkole przypadł na najpiękniejsze lata naszej młodości. Jeśli się spotkamy, czeka nas moc wzruszeń. Powrócimy do „tamtych czasów”, odświeżymy kontakty z dawno niewidzianymi koleżankami i kolegami. Może nawiążemy nowe?

Program obchodów jubileuszu już wkrótce.


Na tej stronie wykorzystujemy ciasteczka (ang. cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies, umieszcza je w pamięci Twojego urządzenia.