Oficer rowerowy zaprasza na konsultacje

2018-07-16 17:00 Przed nami

1,5 tysiąca kilometrów tras rowerowych, które połączą 41 gmin – to plan Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii. W aglomeracji ruszyły konsultacje dotyczące nowej siatki połączeń dla miłośników dwóch kółek. – Kilka zaproponowanych tras przebiega przez nasze miasto, dlatego serdecznie zachęcam chorzowian do dzielenia się swoimi opiniami – wyjaśnia chorzowski oficer rowerowy Joanna Tabor. 16 lipca o godzinie 17:00 w Chorzowskim Centrum Kultury, przy ul. Sienkiewicza 3 odbędą się konsultacje dotyczące metropolitalnych połączeń rowerowych. – Podczas spotkanie opowiem o propozycjach GZM-u i zaproszę do wspólnej dyskusji nad chorzowskimi propozycjami. Mam nadzieję, że rowerzyści z naszego miasta chętnie wezmą udział w dyskusji –  dodaje Joanna Tabor.